# 0 V POLOVINĚ JSEM SE ROZBREČELA ÚZKOSTÍ A NEMOHLA DÁL

Sestoupili jsme z nádherných hor do nyní vyschlého koryta řeky a soutěskou museli dojít k autu. Byli jsme sevření mezi skalami a museli překonávat řekou vyhlazené balvany, které měly často přes 5-6m. V jednom místě jsme se museli spustit do průrvy, kam jsem nedosáhla nohama a nebylo se čeho chytit. Udělalo se mi špatně ze strachu a z úzkosti jsem se rozbrečela. Za mnou parta Španělů, kteří nás došli a já je brzdila, dole moji kluci poskakující po skalách jako kamzíci a užívající si adrenalin. A mně ruply nervy. Došlo mi, že dolů to nedám a zpět nahoru už vůbec. Panika, třes nohou, slabost. Z vrchu se od Španělů, kteří mě viděli bulet, ozvalo povzbuzení: “Tranquilo, señora. Cálmate. Tienes tiempo.” A dole už mi moji dospívající synové a manžel podávali ruce a říkali, co mám dělat.

Ok, tak jdu. Přece se z toho neposeru. Dala jsem v životě horší věci. Znáte ty momenty, kdy vás něco válcuje a nemůžete dopředu, ale ani zpět? Totální paralýza. Momenty, kdy víte, že jediná cesta je tím projít? Nejdřív strašný strach, že to nedám a odpor k situaci, v níž jsem. A pak uvědomění, že buď jdu dál, nebo mě tam snědí supi. Znám to i od porodu dětí. V jednu chvíli jsem chtěla skočit z okna, jen abych nemusela pokračovat. Jenže jak se chcete vyhnout porodu?!

Jsem po dnešku díky tomuto zážitku zas kus sebevědomější. A tak to je se vším, co v životě překonáme. Nebyla jsem vždycky tím, kdo jsem teď. Holkou, co si věří, má se ráda, užívá si život na plný pecky. Hodně jsem se bála, styděla, naplakala, natrápila, připadala si ošklivá, vůbec si nevěřila.

ŽÍT BOŽSKY JDE A MŮŽE KAŽDÝ. Chcete si se mnou projít mojí cestu? Přišel čas, kdy se o svoje boje, trápení, chyby a věci, na něž nejsem hrdá, chci podělit, protože mi ta dnešní pohoda a splněné sny, které žiju, nespadly do klína. A jídlo v tom hraje svou velkou roli. Takže pokud chcete vědět, co mi pomohlo začít ŽÍT BOŽSKY, uvidíme se tu brzy. Budu osobní a upřímná. Svěřím vám věci, co často nevědí ani kamarádky, zjistíte, že umím být pěkný lůzr i stydlivá puťka, co měla dvojku z tělocviku

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz