O mně

Ahoj, jsem Michaela a vrátím vám zdraví, štíhlost a chuť do života.

Pomůžu vám změnit přesvědčení v hlavě tak, aby se vám natrvalo podařilo zhubnout, zbavit se nemocí, jíst zdravě, hýbat se, cítit se mladí, sršet energií a rozjet život na plné pecky.

Ze zkušeností svých klientů vím, že zdravý jídelníček na 6000 kJ nic nevyřeší.

Proto vám pomůžu:
okamžitě zvednout hladinu energie v těle
vytvořit vizi svého budoucího já a těšit se z ní
najít a odstranit vnitřní sabotéry v hlavě a mít ze sebe hned lepší pocit
nastavit myšlenky tak, aby vás podporovaly v životě, co má grády
jíst tak, aby vás jídlo nabíjelo energií a vás to bavilo
udržet motivaci v nové cestě

Budete-li jíst zdravé jídlo, které vám chutná, budete mít:

energii plnit si své sny a realizovat svá přání
radost z ranního vstávání i z ranní jógy
dost sil jít si zaběhat večer po práci
elán na pubertální děti nebo vnoučata
své zdraví ve svých rukách
zdravá střeva a ploché břicho, pružné, pevné tělo i jiskru v oku
a mnohem víc! Slibuju!

Vím, že zdravě se stravovat můžete jen tehdy, když se máte rádi.

Sama jsem si k tomu ušla dlouhou cestu, během níž jsem z knih, terapií a kurzů pochopila, jak docílit sebe-důvěry a sebe-lásky a přirozené, radostné chuti se o sebe zdravě starat. Bez tlaku, stresu a přehnané snahy, která vás jen dál a dál stresuje.

Sestavit vám na míru vyvážený jídelníček je až tím posledním a nejmenším krokem. Pokud je to však to, co si, přejete, doporučuji vám obrátit se na tradičního výživového poradce. Já vám chci pomoct dostat se ze současné trýznivé situace s nadváhou či nemocí tam, kde budete šťastní, spokojení se svým tělem, se sebou, svým životem a plni zdraví. Pokud jste odhodláni dát si své zdraví i život do pořádku, jste přesně tím, s kým chci pracovat.

Jsem gurmánka – vychutnávám jídlo i život.

Rozmazluji se kvalitním jídlem. Stravuji se v souladu s nejmodernějšími vědeckými studiemi, které jednoznačně potvrzují, že cestou ke zdraví a životu prožitému naplno, je rostlinná strava. Miluji jídlo – moje jídlo musí úžasně chutnat, krásně vypadat a podporovat mě ve všech mých cílech. Vařím denně a mnoho. Přesvědčte se zde: Božsky jez / Recepty.

Vystudovala jsem biologii na Univerzitě Karlově. Jsem certifikovaný výživový poradce (ATAC, MAHRA 2015) a jógový trenér (ČR 2012-2020, Indie 2017). V Berouně provozuji od r. 2012 jógové studio. Jsem spoluautorkou knihy Dobrodružství v kuchyni – děti vaří samy. Mluvím plynule anglicky (CAE).

Své aktivity k jídlu a zdravému životnímu stylu směřuji už přes 10 let.

Jsem spoluautorkou učebnice vaření pro děti Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy, v níž učíme už děti od tří let základům vaření. Poslední sekce knihy nabízí složitější jídla pro dospívající.

Několik tisíc knih je již téměř rozebraných, poslední kousky najdete u různých knihkupců nebo na požádání přímo u mě. Náš eshop je již uzavřený.

Jsem spoluzakladatelkou akce Planet fest Beroun. Tuto nádhernou akci jsme uspořádali v září 2019 v Berouně a kvůli covidu zatím nemohla mít pokračování. Chystáme se však vytvořit z Planet festu tradici. Podívejte se na www.planetfestberoun.cz a hodně fotek naleznete na https://www.facebook.com/planetfesberoun

Jsem majitelkou jógového studia Samaya v Berouně. Od roku 2012 lektoruji lekce vinyasa flow yogy. Více o mně jako lektorce jógy najdete na www.samaya.cz.

Pořádám tématické víkendové pobyty s jógou a spolupracuji s dalšími sportovci na jejich akcích, kde skupině zdravě (rostlinně) vařím. A jelikož chci rostlinnou stravou ohromit, připravuju ty nejluxusnější dobroty. Pokud sháníte kuchaře na svou akci, ozvěte se.

Organizovala jsem v Berouně Jógový festival. V místní sokolovně se sešlo skoro 80 jógujících, pro něž jsem s partou lektorů z jiných berounských studií vytvořila celodenní program. V zázemí bylo možné zakoupit jógové podložky, náramky, čaje, oblečení a jiné radosti.

Vytvořila jsem projekt Bezpečná jóga.

Natočila jsem téměř 60 videí, z nichž 48 je součástí placeného programu, s nímž se můžete jógu naučit jako úplný začátečník nebo si užít pokročilé videolekce vinyasy flow yogy.

Více na www.bezpecnajoga.cz.


www.bozskyjezbozskyzij.cz