AHOJ, JSEM MICHAELA.
VRÁTÍM VÁM ZDRAVÍ, ÚZKÝ PAS A ŽIVOTNÍ ELÁN

Pomůžu vám natrvalo zhubnout, zbavit se bolestí zad a jiných potíží, začít kvalitně spát, lépe zvládat přetížení a stres, jíst zdravě, hýbat se, cítit se mladí, sršet energií a rozjet život na plné pecky.

Jsem gurmánka – vychutnávám jídlo i život.

Rozmazluji se domácím jídlem, kvalitním spánkem, jógou a procházkami. Miluji zdravý životní styl! Moje jídlo musí úžasně chutnat, krásně vypadat a podporovat mě ve všech mých cílech. Skoro 180 mých receptů najdete zde: Božsky jez / Recepty.

Vystudovala jsem biologii na Univerzitě Karlově. Jsem certifikovaný výživový poradce (ATAC, MAHRA 2015) a jógový trenér (ČR 2012-2022, Indie 2017). V Berouně provozuji od r. 2012 jógové studio. Jsem spoluautorkou knihy Dobrodružství v kuchyni – děti vaří samy.

Zdravou stravou se zabývám čtvrt století a věřím, že jídlo nás má podporovat v životě prožitém naplno, v němž si plníme své sny, žijeme aktivně, cestujeme, tvoříme, užíváme si své blízké, a i ve stáří jsme fit pro vnoučata a své zájmy.

Neustále se zájmem sleduji nejnovější světový výzkum a v souladu s ním upravuji svá doporučení v oblasti jídla a zdravého životního stylu (meditace, pohyb, spánek, mindset, psychohygiena aj.) Mluvím plynule anglicky. Přečtu alespoň 80 knih ročně (polovina odborných), 3x týdně běhám, profesně cvičím jógu, učím se španělsky, poslouchám zahraniční podcasty, denně vařím rostlinná jídla, cestuji po celém světě a odpočívám, když potřebuji. Jsem maminkou dvou dospělých synů a 4 koček.

Jsem spoluautorkou učebnice vaření pro děti Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy, v níž učíme už děti od tří let základům vaření. Poslední sekce knihy nabízí složitější jídla pro dospívající.

Pro velký zájem jsme již vydaly třetí vydání! Objednávejte zde: http://detivarisamy.eu

Jsem spoluzakladatelkou akce Planet fest Beroun. Tuto nádhernou akci jsme uspořádali v září 2019 v Berouně a kvůli covidu zatím nemohla mít pokračování. Chystáme se však vytvořit z Planet festu tradici. Podívejte se na www.planetfestberoun.cz a hodně fotek naleznete na https://www.facebook.com/planetfesberoun

Jsem majitelkou jógového studia Samaya v Berouně. Od roku 2012 lektoruji lekce vinyasa flow yogy. Více o mně jako lektorce jógy najdete na www.samaya.cz.

Pořádám tématické víkendové pobyty s jógou a spolupracuji s dalšími sportovci na jejich akcích, kde skupině zdravě (rostlinně) vařím. A jelikož chci rostlinnou stravou ohromit, připravuju ty nejluxusnější dobroty. Pokud sháníte kuchaře na svou akci, ozvěte se.

Organizovala jsem v Berouně Jógový festival. V místní sokolovně se sešlo skoro 80 jógujících, pro něž jsem s partou lektorů z jiných berounských studií vytvořila celodenní program. V zázemí bylo možné zakoupit jógové podložky, náramky, čaje, oblečení a jiné radosti.

Vytvořila jsem projekt Bezpečná jóga.

Natočila jsem téměř 60 videí, z nichž 48 je součástí placeného programu, s nímž se můžete jógu naučit jako úplný začátečník nebo si užít pokročilé videolekce vinyasy flow yogy.

Více na www.bezpecnajoga.cz.


www.bozskyjezbozskyzij.cz