AHOJ, JSEM MÍŠA.
VRÁTÍM VÁM ZDRAVÍ, ÚZKÝ PAS, KLID V DUŠI A ŽIVOTNÍ ELÁN

Pomůžu vám natrvalo zhubnout, zbavit se bolestí zad a jiných potíží, začít kvalitně spát, lépe zvládat přetížení a stres, jíst zdravě, hýbat se, cítit se mladí, sršet energií a rozjet život na plné pecky.

Jsem gurmánka – vychutnávám jídlo i život.

Baví mě být zdravá, vyspalá, fit a v pohodě. Moc ráda jím, proto denně vařím a často peču. Skoro 200 mých receptů na rostlinné dobroty najdete zde: Božsky jez / Recepty.

Vystudovala jsem biologii na Univerzitě Karlově. Jsem certifikovaný výživový poradce (ATAC, MAHRA 2015) a jógový trenér (ČR 2012-2022, Indie 2017). V Berouně provozuji od r. 2012 jógové studio (www.samaya.cz). Jsem spoluautorkou knihy Dobrodružství v kuchyni – děti vaří samy (detivarisamy.cz)

Věřím, že svým životním stylem rozhodujeme o tom, zda svůj život prožijeme v radosti a naplno. Já si chci i v budoucnu plnit sny, mít cestovatelské zážitky, tvořit, užívat si své blízké a i ve stáří být fit pro vnoučata a své zájmy. Inspiruje mě mj. i nejnovější světový výzkum v oblasti stárnutí, dlouhověkosti, otužování a vitalitu podporující stravy.

Natočila jsem kurz výroby ořechových sýrů, který najdete na www.vegilove.cz a kurz terapeutických antistresových technik pro Extra kurzy (https://www.extrakurzy.cz/kurz/nedejte-stresu-sanci-s-michaelou-levickovou)

Chystám pro vás cestovatelsky-prožitkové víkendy a dovolené. Nabídku pro r. 2024 připravuji.

Vytvořila jsem online školu jógy (www.bezpecnajoga.cz), spoluorganizovala jsem Planet fest Beroun (https://www.planetfestberoun.cz) a sezvala jsem jógové lektory v regionu na jógový festival.

Mluvím plynule anglicky. Přečtu alespoň 80 knih ročně (polovina odborných), pomáhám s blogem Rostlinně.cz, denně jdu na delší procházku do lesa nebo k řece, profesně cvičím jógu, učím se španělsky, poslouchám zahraniční podcasty, cestuji po celém světě a odpočívám, když potřebuju. Jsem maminkou dvou dospělých synů a 4 koček.


www.bozskyjezbozskyzij.cz