Láska ví

Laskavý. Láska ví. Láska (k sobě) ví.

Ví, jak správně žít. Mám-li se opravdu rád(a), přirozeně si pro sebe a své tělo vybírám to nejlepší, tedy jsem k sobě laskavá(ý).

Starám se o sebe, protože zanedbávat se, by neodpovídalo tomu, že se mám rád(a). Kvalitně jím, dost se hýbu, hodně spím, dopřávám si odpočinek, obklopuji se lidmi, kteří mě obohacují, nekouřím, plním si své sny, odpouštím si atd.

Nikdo mě nemusí nutit. Mám svou silnou vnitřní motivaci, protože chci sportovat, radovat se s přáteli, cestovat, být samostatná(ý)… a to vše do vysokého věku.
(Pokud vám tato vnitřní motivace nefunguje, je třeba zapracovat na své sebelásce, protože bez toho se nepohnete dlouhodobě z místa a budete opakovaně ve svých úmyslech selhávat.)

Laskavost je středobodem mého nového projektu, Božsky jez, božsky žij.

V sekci Božsky jez si prohlédněte vymazlené recepty na báječná jídla, která vás v záměru být k sobě laskaví, podpoří. Jsou sestavená tak, aby vám po nich kvetlo zdraví, rostla síla a sršeli jste energií. Začít dobře jíst lze totiž hned teď. Mrkněte na recepty, vyberte si a pusťte se do toho. Pokud byste chtěli pomoct, ozvěte se mi, pomohu vám ráda individuálně. Napište mi michaela@levicek.cz nebo zavolejte 605 583 469.

Pojďme se tedy do nového roku rozhodnout: „Mám v úmyslu k sobě být laskavá(ý)!“

Laskavost k sobě se tak může stát jednoduchým filtrem pro veškeré naše chování. Když si dám další koblihu, jsem k sobě laskavá? Když strávím další noc prací, jsem k sobě laskavý?…

Jakmile si vypěstujeme vnímavost na to, jak moc láskyplně se k sobě chováme, otevře se nám srdce pro všechny další lidi, zvířata, přírodu a celou planetu. O tom zas příště.

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz