MOJE SEXY VZORY #3

Bryan Adams

(Než začnete číst, pusťte si jeho mou nejoblíbenější píseň Summer Of 69 nebo třeba (Everything I Do) I Do It For You či Please Forgive Me)

Za svůj svůj mladistvý vzhled i po 60. narozeninách prý vděčí za více než 30 letům na veganské stravě. “Tipuju, že kdybych jedl normálně, byl už bych šedivý a tlustý.” Díky své stravě vyléčil různé zdravotní potíže a má mnohem víc energie než lidé, které má kolem sebe. “Přejít na veganskou stravu bez cukru byla nejlepší věc, kterou jsem pro sebe udělal.”

(Alespoň k v vegetariánství (bez masa, mléka a vajec) přesvědčil svou matku, bratra a kapelu.)

Ostře vystupuje proti jakýmkoli krutým praktikám páchaných lidmi na zvířatech a říká: “Nejvíc k té hrozné situaci přispívají supermarkety. Lidé si vyberou kus masa a absolutně si to nespojí s tím, že to bývalo živé zvíře.” Vzkazuje nám:Jestli máte rádi zvířata, nejezte je!“.

Společně s organizací PETA vystupuje v kampaních proti lovu velryb, kožešinovým farmám apod. Spolupracuje s organizací The mirror’s, která za každý prodaný lístek na jeho koncert vysadí 1 strom. Doufejme tedy, že bude zas brzy na pódiu!

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz