MOJE SEXY VZORY #5

ARNOLD SCHWARZENEGGER

Kéž by to tak bylo vždy…že ve stáří moudříme, žijeme lépe poučeni svými chybami a stáváme se vzorem mladým. Arnie do sebe v dobách své největší kariéry cpal kila masa a desítky vajec týdně. Kolem sedmdesátky postupně přešel na zdravější stravu a jak sám říká, jí vědoměji.

Ačkoli není výhradní vegan a možná si sem tam nějaký ten steak dá, i tak je pro mě vzorem. Pochopil, že cestou ke zdraví jeho těla i k záchraně planety je omezení spotřeby masa a živočišných produktů a jako guvernér Kalifornie se aktivně zasazuje za snížení emisí a zelenější budoucnost.

Říká, že z 99% jí vegansky a zdravě a má nejnižší hladinu škodlivého cholesterolu, co kdy v životě měl. „Jím víc vločkové kaše, zeleniny a klíčků a zdravého jídla. Střežte se masa a živočišného proteinu, protože koncepce, že je to jediná cesta, jak být velký a silný byla chybná. Dříve jsem ji též papouškoval. Odstoupil jsem z ní a cítím se mnohem lépe na kytkách.“, říká v Men’s health v roce 2019. A pokračuje: “Je za tím obrovský, obrovský marketing masného průmyslu. Prodávají myšlenku, že opravdoví muži jedí maso. Ale musíte pochopit, že to je jen marketing, nezakládá se to na pravdě.”

Arnold se snaží využít svého postavení celebrity a guvernéra a ovlivňovat veřejné mínění. Významný vliv má dokument The Gamechangers, který spoluprodukoval s Cameronem, Hamiltonem, Djokovičem a Jackie Chanem.

Kluci šikovný to jsou!

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz