Z čeho stavíte své tělo?

Z čeho vaše tělo postaví každou novou buňku?

(A že jich je! Každý den vytváří vaše tělo milióny nových buněk. Buňky tlustého střeva se obnovují každé 3 dny, buňky rohovky v očích 3-10 dnech, výstelka žaludku po 3-5 dnech, kožní buňky po třech týdnech, krevní buňky po cca 140 dnech, buňky jater potřebují něco přes rok atd.)

Vytvoří tělo zdravé fungující buňky z cigaretového kouře, sladkých limonád, slaných chipsů, bílých rohlíků, uzenin, sušenek, tučného mléka, masa plného stresových hormonů a antibiotik? Ne? Pochopili jste už?

JSME TO, CO JÍME. Zdá se to, jako stokrát ohrané klišé, ale nemůže to být jinak. Logicky prostě nemůže. Tečka. Žádné výmluvy. Nemůžete jíst jen prasárničky a očekávat plné zdraví. To nejde, protože to odporuje přírodním zákonům.

Příklad: Pokud chcete mít zdravé oči, aby vám nehrozil šedý zákal, co potřebují na stavbu jejich buňky? Díky vědě víme, že mj. vitamín E, omega-3 mastné kyseliny, karotenoidy, lutein a zinek. A kde se nacházejí? Určitě ne v párku, taveném sýru nebo v bílé vánočce!

Musíte jíst dostatečně často borůvky, meruňky, mrkev, dýňová semínka, mletá lněná semínka, avokádo, brokolici, kukuřici apod.

Nemůžete mít zdravé oči ze stravy, která neobsahuje dost potřebných živin. Tělo nemůže stavět zdravé oční buňky, pokud máte deficit vitamínů, minerálů, antioxidantů apod.

A tak je to s každou vaší buňkou a každým orgánem. Každé vaše sousto rozhoduje, zda budete zdraví a plní energie, a to jak teď, tak ve stáří.

Co myslíte, krmíte svoje buňky dobře? Vedou vaše sousta ke zdravému tělu? Pokud váháte nebo jste si jednoznačně uvědomili, že ne, ozvěte se mi. Protože změnit stravu můžete hned. A hned můžete začít směřovat ke zdraví. Pomůžu vám. Každou dobrou novou věc, kterou začnete pravidelně jíst, vaše tělo uvítá.

napište mi: michaela@levicek.cz

nebo zavolejte: 605 583 469

Těším se na každého, kdo chce být zdravější a aktivnější.

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz