ŽIJETE BOŽSKY?

Děláte aspoň občas krůčky mimo zónu pohodlí, kde je vše jisté a známé? Nebo si rochníte ve smradlavém rybníčku osahaných jistot, které vám možná hrubě nevyhovují, ale víte, jsou pro vás předvídatelné?

Žít božsky znamená denně se učit a zkoušet nové věci, vystupovat z komfortu a objevovat čerstvé neznámé vody. Promluvit na cizího člověka, ochutnat netradiční jídlo, pustit si electro swing, dát si soukromou lekci s lektorem nordic walking.

Žít božsky znamená pustit se do věcí, u nichž není jisté, jak to dopadne. Pozvat na rande vysněnou ženu, vydat na vlastní náklady básně z šuplíku, přihlásit se do Česko-Slovensko má talent nebo na maraton, začít svůj YouTube kanál.

Ano, budete se bát a bude vás to stát hodně odvahy. Ano, můžete se ztrapnit. Ano, spousta lidí vás zdrbne a pomluví. Ano, pár lidí vás přestane mít rádo. Jenže to, co získáte, za to stojí!

ZÍSKÁTE JISKRU V OKU, ŠTĚSTÍ V SRDCI, ŠIROKÝ ÚSMĚV NA TVÁŘI A MNOHO NOVÝCH PŘÁTEL, kteří k vám ladí a budou vás znovu a znovu inspirovat a tahat vás mimo komfortní zónu dalšími výzvami, které vám budou strkat před nos. Já to zbožňuju! Jsem na tom pocitu závislá. Na pocitu, kdy vím, že žiju na maximum, že naplňuju svůj potenciál, kdy vnímám, jak moje duše jásá, že je doma a moje srdce plesá.

A tyhle pocity doma na gauči nad oblíbeným seriálem nezažijete. (Jasně, lenošit u filmu je taky někdy fajn a potřeba!) Zažijete je jen, když překročíte sami sebe a svoje jistoty. A PAK BUDETE ŠŤASTNÍ JAKO NIKDY. SLIBUJU!

Abych nemarnil život, musím žít na hraně nejistoty. Je to dynamické místo a každá minuta či den, který v té dynamice prožiji, mi rozšíří vědomí. Když nerozšiřuji své vědomí, umírám. Požehnaní jsou nejistí. Mike Boxhall

Komentáře
Lenka

Míšo, čtu a pokyvuju hlavou – jo, jo, to je ono! Je strašně jednoduché zůstat sedět na zadku – to pohodlí, že? Ale v sedě na zadku toho moc nezažiju 😉 Podle mne je na začátku jeden krok do neznáma, ochota zkusit něco nového… Třeba nějaké nové jídlo nebo novou aktivitu – je milé, žes zmínila právě nordic walking 🙂 ten je jako dělaný pro všechny, kterým nestačí chůze a běh je neoslovil. Přeju nám všem aspoň špetku tohoto objevitelského ducha! Lenka

Co vy na to?
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


www.bozskyjezbozskyzij.cz